Audi A4 B6

Bardzo cieszę się, że wreszcie znalazłem solidny, profesjonalny warsztat. Wybrałem się do WPX z trudnościami w uruchomieniu auta. Przed w/w wizytą odwiedziłem ASO, które zdiagnozowało uszkodzenie wtrysków lub pompy. Zasugerowana w ASO cena naprawy była tak koszmarna, że zdecydowałem się na poszukanie jakiegoś warsztatu. Na szczęście znalazłem godny zaufania.
Oczywiście nie była to pompa, tylko przytarte wtryski, które wystarczyło potraktować dodatkiem do paliwa oraz wymienić świece żarowe. Świec żarowych ASO nawet nie próbowało dobrze zdiagnozować. Dzięki nieocenionej wiedzy i rozwadze mechanika wszystkie świece zostały wykręcone bez zdejmowania głowicy ;-) Wymieniony został również czujnik temperatury, a po wykonanej naprawie auto startuje jak nowe.
To był dopiero początek wizyt. Moje A4 zaopatrzone jest w skrzynię Tiptronic, którą poprzedni warsztat spaprał tak dokumentnie, że gdyby nie czujność w/w mechanika pewnie jeszcze chwila i byłoby po niej. Każdy kto jeździ automatem dobrze wie, ile kosztuje generalny remont takiej skrzyni i wie również, że jego wykonanie nie jest proste. WPX naprawdę wie co robi - naprawa przeprowadzona była z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z uwagą na mój portfel.
Jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc.
Samuraj już czeka w kolejce na modernizację układu kierowniczego ;-)
Jeśli szukasz mechanika, który podejdzie do twojego auta jak do własnego to właśnie go znalazłeś.

Czarek | 2015-04-04
DobryMechanik