Mechanika pojazdowa

Kompleksowe naprawy mechaniczne - układy hamulcowe, kierownicze, zawieszenia, amortyzacja.

Naprawy mechaniczne obejmują w zasadzie cały (za wyjątkiem elektroniki i elektryki) pojazd. W innych działach rozwinęliśmy opisy napraw silników, skrzyń biegów, sprzęgieł etc. Wypada także powiedzieć o szarej codzienności i chlebie powszednim, jakimi są naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, hamulcowych, wymiany „płynów ustrojowych”, itd. pojazdów.

Ta, często dosłownie, szara codzienność buduje największe doświadczenie mechaników samochodowych. Wymaga ona dużo większej uwagi niż bardziej skomplikowane naprawy. Od tej uwagi i jakości wykonanej pracy bezpośrednio zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Układy zawieszenia, kierowniczy i hamulcowy to podstawy bezpieczeństwa nie tylko kierowcy i pasażerów ale także innych użytkowników dróg.

Efekty pracy naszych mechaników są rozpoznawalne w wielu stacjach diagnostycznych, co znacznie ułatwia dokonanie przeglądu dopuszczającego pojazd do ruchu.

Ceny:

Niestety nie możemy podać cennika, gdyż ze względu na różnorodność wykonywanych prac, konstrukcji i możliwych usterek stałby się on najobszerniejszym elementem naszej strony.

Prace wyceniamy przed ich wykonaniem, a realizujemy po zaakceptowaniu kosztów przez Klienta.

Zapraszamy do kontaktu. Umówimy termin przeglądu. Zadzwoń!